УВАГА⚡️ акційна пропозиція
всі зали по 800 грн/година до 1 серпня 2024
   ☎️
+38 050 44 22 791

 

ЦІНИ ТА ПРАВИЛА ОРЕНДИ ФОТОСТУДІЇ МОНОХРОМ

ПРАВИЛА ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗЙОМКИ В ФОТОСТУДІЇ

 

 

 

Шановні клієнти❤️  

 

✔️вартість бронювання залу Пастель 1000 грн/год, від двух годин - 900 грн/год, бронь день/в день 900 грн/год

 

✔️вартість бронювання залу Лофт 1000 грн/год, від двух годин - 900 грн/год, бронь день/в день 900 грн/год

 

✔️вартість бронювання залу Оскар 1000 грн/год, від двух годин - 900 грн/год, бронь день/в день 900 грн/год

 

✔️вартість бронювання залу Греммі 1100 грн/год, від двух годин - 1000 грн/год, бронь день/в день 1000 грн/год

 

✔️вартість візажного місця до 9 ранку та після 20:00 складає 250 грн/год,  9:00-20:00 по 150 грн/год, оренда всієї гримерки 600 грн/год, вартість візажного місця для зйомки у іншій студії 250 грн/година

 

 

Зйомка у фотостудії здійснюється за попереднім записом за телефоном:

 

+380504422791 (Viber / Телеграм)            

 

і при наступному внесенні оплати, листи в Фейсбук, на e-mail можуть лишитися без розгляду.

 

Приймання дзвінків з 9:00 до 21:00, приймання і відповіді на повідомлення до 23:00  

 

Мінімальний час оренди одного залу – 1 година, фактичний час зйомки – 55 хвилин, час мінімального продовження – 30 хвилин.


Бронювання залів здійснюється за 100% передоплатою, оплачуючи студію, Ви автоматично погоджуєтеся з Правилами студії.

Наявність змінного взуття – обов'язкова.

Всі зали та гостьова кімната обладнані камерами відеоспостереження.

 

Студія не може гарантувати ідеальну тишу в суміжних залах або коридорі, але зробить усе можливе, щоб сторонні звуки не заважали роботі.

 

Студія просить попереджати про дотримання режиму тиші під час бронювання зали, якщо це потрібно для запису інтерв'ю або іншої відеозйомки.

 

ПЕРЕД ПОЧАТКОМ ЗЙОМКИ КЛІЄНТ І ФОТОГРАФ ПІДПИСУЮТЬ УГОДУ ПРО ТЕ, ЩО ВОНИ ЗОБОВ'ЯЗУЮТЬСЯ ВИКОНУВАТИ ВСІ ПРАВИЛА СТУДІЇ.

 

Оплата студії означає згоду клієнта з Правилами знаходження в студії.

 

Зйомка за участю тварин – доплата 200 грн, останні 10 хвилин зйомки використовуються адміністратором для прибирання. Якщо Ви або клієнти не попередили про те, що з вами буде тварина, 

 

ми маємо повне право скоротити вашу зйомку на 30 хвилин, якщо у вас заброньовано 1,5-2 години і не пустити вас до зали, якщо заброньовано одну годину.


Ми абсолютно не проти тварин, але, як показує практика, дуже залежні від людей, які прийдуть до зали за Вами та їх можливих алергій.

ЗАБОРОНЕНО знімати тварин на ліжках, диванах, кріслах та студійному текстилі (пледи, подушки, покривала, постільна білизна, килимки).

У студії ЗАБОРОНЕНО запалювати свічки та бенгальські вогні. За недотримання правила - штраф у розмірі 2500 грн., незалежно від наявності пошкоджень!

Просимо акуратно ставитись до студійної підлоги! Дозволяється переносити студійні меблі, але заборонено пересувати! Після закінчення зйомки всі меблі повинні стояти на своїх місцях)

 

Оплативши студію, Ви за замовчуванням (автоматично) погоджуєтесь з нашими Правилами, зобов'язуєтесь виконувати всі вимоги фотостудії та дбайливо поводитися з реквізитом та фотообладнанням. Перед початком роботи в студії ми просимо ознайомитися з правилами студії та спільно з адміністратором перевірити справність техніки, що надається в оренду. 

 

ПАПЕРОВІ ФОНИ ТА ПРАВИЛА ЇХ ВИКОРИСТАННЯ:

 

Використання паперових фонів передбачено в залі Оскар безоплатно, в Циклорамі установка воріт з паперовим фоном коштує 200 грн.

Розкатка паперового фону на підлогу (коли модель стає на нього ногами) становить 300 грн за один колір.

Якщо в результаті зйомки паперовий фон пошкоджено (залишені плями, розриви) - це додатково оплачується в розмірі 300 грн за метр відрізаного до чистого.

Перед зйомкою стан фону має бути узгоджений студією та фотографом (клієнтом). БРОНЮВАННЯ фотостудії здійснюється за телефоном:

+380504422791 (Viber або телеграм)        

 

СЕРТИФІКАТ, по індивідуальному запиту, (на період Новорічних локацій не діє)

10 годин по 800 грн/год, 5 годин по 750 грн/год, строк дії  - 2 місяці, не діє на період жовтень-лютий

 

Додаткові можливості:

  • оренда візажного столика - 150 грн/год, якщо зйомка у іншій студіі - 250 грн/година
  • оренда візажного столика з 20:00 до 9 ранку - 250 грн/год 
  • паровий утюг входить в вартість оренди
  • установка тканинного фона на ворота (крім зала Оскар)  - 100 грн
  • установка одного паперового фона на ворота в іншому залі (Пастель, Лофт на білій стороні, Греммі) - 200 грн/фон (за попередньою домовленістю, мінімум за добу до дати зйомки)
  • присутність в залі більше 7 людей одночасно - доплата  50 грн. за людину
  • оренда штатива Manfrotto с шаровою головою 200 грн/год
  • використання проєктора Epson EВ-W28 400 грн/год

 

 

Внесення передоплати обов'язково протягом 24 годин з моменту погодження броні з адміністратором студії (або обговорюється індивідуально з адміністратором). Якщо до початку заброньованого часу менше 48 годин – обов'язкове внесення половини вартості оренди протягом 3 годин від моменту бронювання. Студія має бути оплачена повністю до заходу до зали.

 

ПЕРЕНОС І ВІДМІНА БРОНІ

 

При скасуванні оренди студії передоплата не повертається, можливе перенесення такої ж кількості годин (якщо було заброньовано не більше двох годин) за причиною хвороби на інший день, крім вихідних днів, але тільки, якщо повідомлення про перенесення зроблено не менше, ніж за 72 години до зйомки та ПЕРЕНОС ДОПУСКАЄТЬСЯ ТІЛЬКИ ОДИН РАЗ. Якщо нова дата зйомки більше 7 (семи) календарних днів від першої дати зйомки, студія просить внести додатково 50% вартості орендованого часу.

Викуплений час належить Покупцю. Перенесення на вихідний день – доплата половини вартості бронювання

Бронь студії, сплачена замовником, але не використана у запланований час з урахуванням існуючих Правил, анулюється через місяць після дати броні.Якщо Ви запізнилися або передчасно закінчили зйомку, сума оплати не змінюється. Початком оренди студії вважається заявлений час, який Ви забронювали, а не фактичний час початку зйомки.
 
Вхід у студію тільки в ЗМІННОМУ ВЗУТТІ!
Ви можете принести її із собою або скористатися студійною.
Фотограф зобов'язаний попередити моделей про наявність змінного взуття (або перевзуття в студії). Змінне взуття дітям є обов'язковим. Взуття, в якому моделі братимуть участь у зйомці, має бути сухим і чистим.

 
Після закінчення зйомки орендар зобов'язаний здати знімальний зал у тому вигляді, в якому він був прийнятий до початку зйомки. Це означає, що ви повинні вимкнути обладнання та поставити його на місце, пересунути на місце меблі, а також акуратно скласти реквізит та декор.

Дозволяється ПЕРЕНОСИТИ окремі предмети інтер'єру (крісло, дивани), АЛЕ ЗАБОРОНЕНО рухати їх по підлозі та дряпати фарбування! 

Якщо сюжет фотосесії передбачає подальше прибирання, умови узгоджуються з адміністрацією і в цьому випадку націнка за прибирання приміщення складає від 50 до 100 грн. (Сніг, конфетті, сіно). Зйомку з пухом у студії заборонено.  
 
Перевірка справності техніки обов'язкова перед використанням. Після закінчення оренди адміністратор перевіряє справність студійного обладнання та реквізиту. У разі псування обладнання та аксесуарів, орендар зобов'язаний відшкодувати вартість зіпсованого майна..

У разі псування реквізиту або його забруднення, орендар відшкодовує вартість такого самого реквізиту, точно того ж виробника (не аналога).


У разі забруднень текстилю (їжа, напої, косметика тощо), орендар оплачує прання або хімчистку виробу (від 50 до 500 грн. залежно від складності забруднення)
 
У студії ЗАБОРОНЕНО знімати фотографії порнографічного характеру.


У разі зйомки фото або відео оголеної натури всі моделі повинні мати документи, що підтверджують їх повноліття. 

 

ЗАБОРОНЕНО розпивати спиртні напої. У разі потреби такого вживання за сюжетом зйомки фотограф зобов'язаний попередити про це адміністратора студії.

 
ЗАБОРОНЕНО приходити та перебувати у студії у стані алкогольного та (або) наркотичного сп'яніння.

 

Куріння у студії категорично ЗАБОРОНЕНО. Штраф за порушення правил 1000 грн.

 

ЗАБОРОНЕНО користуватися студійними меблями, якщо модель перед зйомкою (або для зйомки) використовує будь-який крем (для засмаги, від засмаги..), що може призвести до псування покриття меблів (плями на тканині, іншій оббивці) або іншого предмета інтер'єру. Штраф 1000 грн. та відшкодування витрат на відновлення предмета інтер'єру.
Необхідно заздалегідь обговорити з адміністратором можливість зйомки з використанням кремів чи олій.
 
Вживати їжу дозволяється лише у приймальні (рецепція, ресепшин, reception). У студійному залі дозволено вживання продуктів харчування лише у випадках, коли їжа є об'єктом зйомки.

 

Зйомка з тваринами можлива лише за погодженням з адміністрацією студії.

Ми залишаємо за собою право зупинити зйомку за порушення наших правил. У цьому випадку кошти за оренду не повернуто.

 

Бронюючи та оплативши студію, Ви погоджуєтесь з Правилами студії.